Top 12 témat na pozadí videa WordPress 2022

Naše sbírka nejoblíbenějších témat na pozadí videa WordPress vám pomůže rychle vytvořit úžasné a působivé webové stránky.

Tato sbírka byla náročná. Proč?

K dispozici je tolik skvělých motivů videí WordPress, že to zkomplikovalo náš postup odstranění.

Naštěstí jsme našli 12 nejlepších , které vám usnadní práci.

Video pozadí je velmi moderní, výkonný a vzrušující způsob, jak zaujmout uživatele.

Dodává vašemu webu svěží a moderní chuť, pokud se to dělá správně.

A tato témata to dělají DOBŘE.

Oživte svůj web pomocí videa na pozadí.

12 nejlepších témat WordPress na pozadí videa 2021

inspiruji

inspirovat pozadí videa s tématem wordpress

Inspiro je přední téma WordPress s videem na pozadí, které můžete použít pro různé účely. Je nabitý VÍCE ukázkami a SPOUSTOU dalších rozvržení a prvků, abyste mohli začít okamžitě.

Všimněte si, že Inspiro obsahuje také tvůrce stránek, který vám pomůže upravit a vylepšit výchozí vzhled. Neváhejte si uložit vzorový materiál do záložek a obohatit ho o svůj kreativní nádech.

Možností je mnoho , což zaručuje zázračný výsledek.

Existuje mnoho funkcí a exkluzivních funkcí Inspiro, díky kterým snadno vyniknete na míle daleko. Automatické přehrávání na mobilu, rozmístění portfolia, podpora videa s vlastním hostitelem, vlastní widgety, prezentace, co jen si vzpomenete, Inspiro vás všechny pokryje a další.

Sdílejte svá video mistrovská díla se světem a udělejte si jméno.

Svěrák

Témata pozadí videa WordPress VP

Videa skvěle doplní vaši kopii. Proč tedy nezvážit přidání video pozadí na váš web? Zde je Vice, jedno z nejkrásnějších témat WordPress na pozadí videa, které jsme zkontrolovali.

Vice je téma WordPress pro kapelu, DJ a rádio s moderním, fantastickým a působivým designem. Je vytvořen pomocí rámce Bootstrap; proto bude vždy vypadat dobře na všech typech zařízení s obrazovkou.

Pokud chcete mít prvky na svém webu plně pod kontrolou, neměl by to být problém, když se rozhodnete pro Vice. Je plně kompatibilní s tvůrcem stránek WPBakery a pomáhá začátečníkům a odborníkům vytvářet osobní nebo firemní webové stránky RYCHLE a SNADNO.

Vzhledem k tomu, že barevné schéma je pro úspěch vašeho webu velmi důležité, má Vice nekonečné možnosti barev, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

Dělej svou věc!

Prasknout

Burst WordPress Témata Video Pozadí

Nabitý funkcemi, jedinečným designem, pluginy, widgety a krátkými kódy vám Burst nikdy nepřestane pomáhat odlišit se od konkurence.

Burst je jedním z témat WordPress na pozadí videa, které můžete použít pro weby svých agentur. Dodává se s 8 úžasnými rozvrženími domovské stránky, které lze rychle nainstalovat.

S Burst si můžete přizpůsobit všechny prvky , které potřebujete, protože je vysoce upravitelný a má rozsáhlé administrátorské rozhraní pro snadné přizpůsobení.

Má také responzivní design, který je nezbytný pro to, aby vaše firma zazářila na mobilu. Využívá také efekt paralaxy, plynulé rolování, přechody stránek Ajax, paralaxu přiblížení a další.

Toto téma je PLNĚ kompatibilní s pluginem WooCommerce, pokud chcete na svém webu něco prodat.

Je také optimalizován pro SEO, takže vyhledávače budou váš web milovat. Mezi další vestavěné pluginy patří Contact Form 7, WPML, LayerSlider a další.

Melissa

Melissa WordPress Témata Video pozadí

Hledáte kreativní způsob REKLAMY na svém webu? Proč nepoužít téma a zvýraznění videa na pozadí WordPress?

Melissa je nabitá funkcemi pro blogování, které jsou připraveny uspokojit vaše blogovací potřeby. Umožňuje vám vybrat si mezi 7 rozvrženími domovské stránky, 5 různými rozvrženími pro jednotlivé příspěvky a 3 stránkami.

Vzhledem k tomu, že obrovský provoz pochází hlavně z mobilních zařízení, Melissa se ujišťuje, že je mobilní a zachovává si svůj úžasný vzhled bez ohledu na velikost obrazovky.

Toto téma vám umožňuje vybrat si mezi pozadím videa záhlaví, pozadím obrázku nebo barvou pozadí.

Melissa aso zajišťuje, aby návštěvníci jejích webových stránek měli přístup k jejím sociálním účtům prostřednictvím ikon sociálních médií v zápatí pro rozšíření.

Volos

pozadí videa motivu volos wordpress

Pokud jste zde, potřebujete téma WordPress s pozadím videa. A pokud máte zvláštní zájem o vytvoření webové stránky s online životopisem, pak je Volos vaší nejlepší volbou.

Je to vysoce všestranné a důmyslné řešení , které během několika minut zpřístupní váš talent, práci a služby online. To je pravda, pokud se vám líbí originální vzhled Volos, můžete se držet stylu přesně tak, jak je.

Na druhou stranu si ho můžete díky Elementoru i upravit tak, aby přesně vyhovoval vašemu stylu.

Mezi další výhody Volos patří efekt paralaxy, plynulé rolování, jednostránkový design webu, animované statistiky a kontaktní formulář. Rozvržení také úžasně zobrazuje váš obsah na chytrých telefonech, tabletech a stolních počítačích, takže zážitek je VŽDY SKVĚLÝ.

Šiřte informace s Volos a udělejte rozdíl.

Skořice

skořice video pozadí wordpress téma

Cinnamon je vzrušující téma WordPress, které plně podporuje pozadí videa. Pokud je to něco, co vás zajímá a jste po budování online portfolia, dosáhnete se Skořicí skvělých výsledků.

Stručně řečeno, každý kreativní jednotlivec, nezávislý pracovník, dokonce i agentura, může velmi těžit ze zázraku Cinnamon.

Téma je kompatibilní s Gutenbergem, responzivní, kompatibilní s různými prohlížeči a rychlé načítání. Dalšími lahůdkami Cinnamon jsou plynulé přechody, plynulé rolování, různé animace, tmavé a světlé režimy a optimalizace pro vyhledávače.

Vybudujte SOLIDNÍ základ pro své portfolio a okamžitě zvyšte svůj potenciál.

Se Skořicí zažijete KOUZELNÉ věci, které se dějí.

Tón

Téma wordpress videa na pozadí Ashade

Ashade je téma WordPress na pozadí videa, které se ideálně hodí pro fotografický průmysl. Nabízí vám mnoho různých rozvržení domovské a interní stránky, abyste mohli začít a zazářit online.

Kromě toho je Ashade také PLNĚ přizpůsobitelný, takže můžete dokonale odpovídat vašim potřebám a přáním.

V sadě najdete posudky, obrázky před a po, fotografické nátisky, různé styly galerie a chytré animace. S Ashade budete mít vše připravené a připravené k rock and rollu během okamžiku .

K dispozici je také kompletní dokumentace a přátelský tým podpory, takže se nikdy nebudete cítit sami.

Contio

contio wordpress téma video pozadí

Contio je solidní téma WordPress pro stavební firmy. A pokud chcete implementovat svá propagační videa jako sekce na pozadí, můžete to udělat také s Contio.

K dispozici máte 3 domácí vzorky a tři hlavičky připravené k použití. Neváhejte kombinovat, co je k dispozici, a začněte online.

Naštěstí pro vás, aniž byste museli umět kódovat, můžete Contio také kompletně ocejchovat a ušít přesně na míru vašim přáním. Jinými slovy, obohaťte Contio o adresy vaší značky.

Contio také přichází se všemi těmito různými funkcemi a funkcemi, které ZLEPŠÍ vaši online přítomnost.

Slider Revolution, CSS3 animace, rychlé menu, Google Maps, super rychlé načítání a plynulé přechody jsou jen některé z extra , které získáte s přístupem k Contio.

Munio

munio wordpress téma video pozadí

Munio je naprosto velkolepé téma WordPress pro online portfolio s videem na pozadí. Pokud chcete pozitivně ovlivnit všechny své návštěvníky, neměli byste příliš přemýšlet a jít rovnou do Munio.

Jakmile uvidíte svou stránku živého náhledu, vše ostatní se okamžitě stane historií. Stručně řečeno, pokud se chcete odlišit a vyniknout na míle daleko, je to Munio, kdo to udělá.

Munio se do jisté míry ukazuje jako velmi jednoduchý, ale kreativita a originalita designu jdou dále. I když můžete Munio implementovat tak, jak je, můžete jej také upravovat a vylepšovat pomocí nástroje pro tvorbu stránek WPBakery.

NENÍ NUTNÉ se dotknout jediného řádku kódu.

Design Munio je také vhodný pro mobilní zařízení, prohlížeč a sítnici. V neposlední řadě Munio zajišťuje také rychlou rychlost načítání a optimalizaci pro vyhledávače. WOW.

Decibel

Decibel WordPress Témata Video pozadí

Na webech zaměřených na služby je video skvělým nástrojem, jak ukázat vaši službu v akci. Pokud ho potřebujete pro svou kariéru hudebníka, můžete zvážit Decibel.

Je to jedno z nejlepších témat WordPress na pozadí videa, které se nejlépe hodí pro hudebníky, kapely a další umělce v hudebním průmyslu.

Decibel má 2 vynikající dema : jedno s pozadím paralaxního obrázku a druhé s pozadím paralaxního videa. Má všechny úžasné funkce, které potřebujete, abyste vynikli v hudebním průmyslu.

Integrujte prémiovou verzi Slider Revolution, která vám pomůže vytvořit ohromující zobrazení více obsahu pomocí posuvníků. Je kompatibilní s WooCommerce, takže na svém webu můžete bez problémů PRODÁVAT COKOLI.

Decibel je optimalizován pro SEO, což znamená, že kódy jsou platné a kompatibilní s vyhledávači. Mezi další funkce patří mega menu, efekt přiblížení, galerie videí a další.

Silný

Hlasité WordPress Témata Video Pozadí

Mít správné video pro váš web bude cennější než pouhý textový obsah. Pokud chcete mít video pozadí pro svůj hudební web, můžete se podívat na Loud.

Jedná se o téma WordPress s moderním designem ideální pro hudebníky a další osobnosti hudebního průmyslu. Loud má 18 úžasných ukázek z krabice.

Loud nabízí neomezené možnosti designu.

Vzhledem k tomu, že sociální média a hudba jdou ruku v ruce, získáváte zdroje z Twitteru, Facebooku a Instagramu. Sdílení na sociálních sítích je s Loud také mnohem jednodušší.

Chcete-li se přihlásit k odběru newsletteru, Loud také integruje MailChimp. Je také optimalizován pro SEO, je kompatibilní s pluginem Yoast SEO a má platné HTML kódy.

Nechte svou kreativní práci VYDĚLAT HLUČIT online s Loud.

příliv a odliv

Tides WordPress Témata Video pozadí

Získejte své sdělení rychle pomocí videí, která plně reprezentují vaši firmu. Navíc můžete na svém webu vytvářet videa jako praktické pozadí.

Nechte Tides být PERFEKTNÍ volbou těchto témat na pozadí videa WordPress. Tides je jednostránkové téma, které je nejlepší pro kreativce.

Dodává se se 3 úžasnými rozvrženími domovské stránky včetně domácího videa, domácí galerie a domácího obrázku. Můžete je nainstalovat jedním kliknutím.

Pokud chcete udělat něco speciálního , udělejte to s Tides. Pohodlně.